Ofisten Ofise Taşımacılık

Alanya Taşımacılık ve Asansörlü Hizmet

Evden eve taşımacılık hizmeti günümüzde firmaların yaygın olarak gerçekleştirmiş olduğu faaliyetler arasında yerini alır. Bu nedenle de kişilerin istedikleri zaman bir firma bulması çok da zor değildir. Önceden belirlenen tarihler için rezervasyon yapılır ve o tarihte firma çalışanları belirtilen adrese gelerek hizmet vermeye başlar. Bu tarihe kadar gereken hazırlıkların yapılması oldukça önemlidir. Eşyaların toplanması, ambalajlanması ve kutu içine yerleştirilmesi gerekir. Büyük çaplı olan elektronik eşyalar da bu şekilde hazırlanır. Eğer evinizde dolap ve benzeri ürünler de bulunuyorsa, firma çalışanları tarafından bunların sökülmesi gerekecektir. Çünkü dolapların başka türlü taşınması ve yerleştirilmesi de söz konusu olmaz. Eşyalar taşındıktan sonra da firma çalışanları tarafından tekrardan montaj işlemleri yapılır ve size uğraşmanız gereken bir iş de bırakılmamış olur. Günümüzde asansörlü taşımacılıktan faydalanılmakla beraber, işlemlerin en kısa sürede bitmesi de bu şekilde sağlanmış olacaktır. Zaman açısından büyük ölçüde tasarruf etmeniz sağlanır. Bunun yanı sıra eşyalarınız açısından da en güvenli yöntem bu olacaktır.

Asansörlü evden eve nakliyat işlemi sırasında evin ön tarafında bulunan camdan yararlanılır. Kamyon ve asansör bu kısma yerleştirilir ve daha sonra da asansör camın ön tarafına kadar uzatılır. Evde bulunan personel eşyaları tek tek taşır. Taşınan eşyalar asansörün üst kısmına konur ve aşağıda olan personel de asansörü hareket ettirir. Eşyalar aşağı indirildikten sonra da burada bulunan diğer personeller eşyaları aracın iç kısmına yükler. Araç kasası oldukça büyük olduğu için bütün eşyalarınız rahat bir şekilde yerleşmiş olacaktır ve standart bir ev için ikinci taşıma işlemine de gerek duyulmaz. Bu sayede maddi açıdan kar elde etmiş olursunuz ve tekrar para ödemenize de gerek kalmaz. Ürünlerin ambalajlı olması son derece önemli bir durumdur. Hem indirildikten sonra hem de yerleştirme aşamasında zarar görmemesi için bu işlem gerekli olur. Eşyalar ulaşması gereken adrese geldikten sonra yine aynı işlem sayesinde yukarı çıkartılır. Personel sizin istediğiniz doğrultuda eşyaları evin içerisine yerleştirir ve gerekli olan kurulum ya da montajlama işlemlerini de tamamlar. Gün içerisinde bütün bu uğraşlar bitecektir. Zamandan kazanmış olursunuz ve başka da bir işleme gerek duymazsınız. Kusursuz olarak işlerin tamamlandığına emin olunduktan sonra da personel adresinizden ayrılır.

Alanya evden eve taşımacılık hizmeti de bu şekilde sürdürülür ve müşterilerin de en güvenli hizmeti alabilmesi sağlanmış olacaktır.