Şehirler Arası Taşımacılık

Alanya Taşımacılık Eşyalarınızı Güvenle Taşıyor

                Her ne için olursa olsun kimi zaman evimizi kimi zamanda işyerimizi taşımak zorunda kalabiliriz. İşte bu gibi durumlarda yapılması gereken kaliteli ve güvenilir taşıma firmaları ile iletişime geçmek olacaktır. Alanya taşımacılık ise size bu konuda yardımcı olacak. Özellikle uzun yıllardır sunulan hizmetler sonrasında kazanılan hizmetler siz değerli müşterilerimiz ile paylaşılmakta ve sizlere daha kaliteli bir hizmet sunulmaktadır.

                Evden eve nakliye yapılacağı zaman ilk olarak güvenebileceğiniz bir firma seçmeniz gerekiyor. Bunun için firmanın internet sitesine girebilir ve firma referanslarını kontrol edebilirsiniz. Ayrıca firmanın kullandığı ekipmanları ve personellerinin tecrübelerini kontrol etme şansınız bulunuyorsa bunları da kontrol ederek firma hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Alanya evden eve nakliyat yapan firmamız uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe sayesinde size bu konuda en iyisini sunuyor. Özellikle sunduğumuz kaliteli hizmet sayesinde birçok müşterimiz bizden memnun kalmakta ve tekrar tekrar bizimle çalışmayı tercih etmektedir.

                Eviniz ya da ofisiniz taşınacağı zaman ilk olarak deneyimli ve alanında uzman olan personeller vermiş olduğunuz adrese gelerek keşif yaparlar. Bu keşifler sonrasında eşyaların nasıl tanışacağı, taşıma sırasında ne tür personellere ihtiyaç duyulacağı, ambalajlamanın nasıl yapılacağı gibi soru işaretleri açıklığa kavuşturulur. Daha sonrasında ise gerekli personel ve ekipman ile taşıma işlemine başlanılır.

                Taşıma işlemleri yapılmadan önce personeller tarafından montajlı olan ve sökülmesi gereken tüm eşyalarınız sökülerek özel ambalajlar ile paketlenirler. Ayrıca hassas olan mobilyalar ve eşyalar içinde özel köpükler kullanılarak darbelere karşı direnç oluşturulur. Paketleme işlemi tamamlandıktan sonra ise özel asansörler ile eşyalarınız araçlara yüklenmeye başlanır. Eşyalarınızın araca yerleştirilmesi sırasında eşyaların boyutları ve hassasiyetleri göz önüne alınarak yükleme yapıldığı eşyalar taşıma sırasında hasar almazlar.

                Alanya evden eve taşımacılık işlemi özel nakliye araçları ile yapılmaktadır. Bu araçların kasaları özel tasarımdır ve darbelere karşı dayanıklıdır. Aynı zamanda araçlar ihtiyaçlara ve taşınacak eşyanın miktarına göre de değişik boyutlara sahiptir. Bu sayede müşterilerimiz için en uygun araç seçilir ve yüksek fiyatların önüne geçilmiş olunur. Ayrıca taşıma sonrasında müşterilerimize bütçelerini zorlamayacak ve uygun olan bir fatura çıkartılır. Bu fatura içinde farklı ödeme yöntemleri sunulur. Bu sayede müşterilerimiz istedikleri ödeme yöntemini seçerek ödemelerini gerçekleştirebilirler.

                Eğer sizde Alanya ve çevresinde ev ya da ofis taşımacılığı için güvenilir bir taşıma firması ile çalışmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.