Asansörlü Taşıma

Alanya Taşımacılık Hizmetleri

                Alanya ve tüm illere sunulan taşımacılık hizmetlerinde evden eve taşımacılık, ofis ve işyeri taşımacılığı hizmeti firmamız tarafından profesyonel ekipler tarafından son teknoloji ürünler ve malzemeler kullanılarak güvenle yapılmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Alanya taşımacılık sunduğu hizmetler ile sizi kendisine hayran bırakmayı başaracaktır.

                Evden eve taşımacılık birçok kişiye göre kolay bir iş gibi görünebilir. Ancak tam anlamı ile taşımacılık hizmeti alanında uzman ve profesyonel ekipler tarafından yapılmalıdır. Taşımacılık hizmeti ilk olarak taşıma yapılacak olan yerin keşfi ile başlar. Keşif yapıldıktan sonra hangi malzemelerin kullanılacağı, hangi personellere ihtiyaç duyulduğu, taşıma işleminin nasıl gerçekleştirileceği gibi konular belirlenir. Daha sonra personeller tarafından mobilyaların, beyaz eşyaların, elektronik eşyaların söküm işlemi gerçekleştirilir. Eşyalar dikkatli bir şekilde söküldükten sonra çarpmalara ve darbelere karşı korunması içinde özel ambalajlar ile paketleme yapılır. Ayrıca paketleme sırasında özel eşyalar içinde köpükler kullanılarak çizilme ve darbe sırasında kırılmalarında önüne geçilmektedir. İşini bilmeyen kişiler tarafından yapılacak olan tüm bu işlemler istenmeyen sonuçların ortaya çıkmasına neden olabilir.

                Alanya evden eve nakliyat sadece eşyaların paketlenmesi sırasında değil aynı zamanda eşyaların paketlerinden çıkartılması ve eşyaların tekrar monte edilmesi konusunda da sizlere yardımcı oluyor. Yeni yerinizde eşyaların nerelere yerleştirileceğini belirttikten sonra montaj konusunda uzman olan personellerimiz tüm eşyalarınızın montajını sağlayarak eşyaları kullanımınıza hazır hale getirir.

                Taşımacılık sırasında eşyaların güvenli bir şekilde taşınması son derece önemlidir. Bu alanda sunduğu hizmetler ile müşterilerine en iyisini sunmayı amaçlayan Alanya evden eve taşımacılık taşıma işlemlerini eşyaların hem daha kolay hem de sorunsuz taşınması için asansörler ile gerçekleştirmektedir. Bu sayede evinizin bulunduğu kat ne olursa olsun tüm eşyalarınız asansörler yardımı ile dikkatli bir şekilde araçlara yüklenir. Araçlara yapılan yükleme sırasında yine yüklemeden sorumlu olan personellerimiz eşyaların zarar görmemesi içim tüm eşyaları dikkatli bir şekilde aracın içerisine yerleştirmekte ve eşyaları yerleştirirken de sarsıntılara karşı önlem almak amacıyla aralara özel malzemeler ve köpükler yerleştirmektedir.

                Alanya taşımacılık eşyalarınızı taşıma için özel olarak tasarlanmış araçlar ile gerçekleştirir. Bu sayede eşyalarınız taşıma sırasında herhangi bir darbeye karşı maruz kalmazlar. Aynı şekilde eşyalarınızın taşınması sırasında olası kazalar içinde tüm araçlar ve eşyalar sigorta kapsamına alınmaktadır. Bu sayede eğer eşyalarınız zarar görecek olursa bunlar sigorta şirketleri tarafından karşılanmaktadır. Sizde güvenilir ve hızlı taşımacılık için bizimle çalışmayı tercih etmelisiniz.

Alanya Web Tasarım