Eşya Depolama

Alanya Evden Eve Nakliyat

                Son yıllarda evden eve ya da ofisten ofise taşımacılık hizmetine duyulan ihtiyacın artması sonrasında bu alanda birçok firma hizmet vermeye başladı. Ancak çoğu firmanın standartlara uygun kalitede hizmet sunamaması tüketicileri de zor durumda bırakmaktadır. Alanya taşımacılık ise yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe sayesinde bu konuda size en iyisini sunuyor. Eğer sizde taşımacılık söz konusu olduğu zaman en iyisi ile çalışmak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz mümkün.

                Taşımacılık firması olarak önceliğimiz müşterilerimizin bizden memnun kalması ve tekrar bizlerle çalışmayı tercih etmesidir. Bu nedenle sunduğumuz her hizmette öncelikle müşterilerimizin istek ve görüşlerine yer veriyor ve daha sonrasında hizmet sunmaya başlıyoruz. Bu sayede müşterilerimizin bizden isteklerini çok iyi bilmekte ve kendimizi bu doğrultuda geliştirerek onlara en iyi hizmeti sunmaktayız.

                Taşımacılık işlemleri sırasında hem eşyaların zarar görmemesi hem de personellerin yorulmaması için asansörlü sistemler kullanmayı tercih ediyoruz. Alanya evden eve nakliyat hizmeti sırasında kullandığımız bu asansörler sayesinde eşyalar çok hızlı bir şekilde araçlara yüklenmekte ve taşıma işlemi kısa sürede tamamlanmaktadır. Ayrıca kaldırılmayacak kadar ağır olan eşyalarda yine asansörler sayesinde kolay bir şekilde araçlara yüklenmektedir.

                Siz değerli müşterilerimizin eşyaları bizim için son derece önemlidir. Bu nedenle eşya taşıması yapmadan önce taşınacak olan tüm eşyaları özel ambalaj paketleri ile sarmaktayız. Ayrıca kırılması ya da darbe alarak çizilmesi muhtemel olan eşyalar içinde özel paketleme malzemeleri kullanılmaktadır. Mobilyaların ve beyaz eşyaların taşıma sırasında birbirine değerek zarar vermesini engellemek içinde özel köpükler kullanılır. Bu sayede taşıma işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

                Alanya evden eve taşımacılık hizmetinden yaralanırken sökülmesi gereken mobilya ve beyaz eşyalarınız içinde bizden yardım alabilirsiniz. Montaj konusunda uzman olan personellerimiz tüm mobilyaların ve beyaz eşyaların sökümünü yapacak ve paketleyeceklerdir. Aynı zamanda taşıma işlemi bittiği zaman sökülen tüm eşyalar yeni adresinizde yeniden monte edilerek kullanıma hazır bir hale getirilmektedir.

                Taşımacılık ciddiyet isteyen bir iştir. Özellikle olası kazalarda müşterilerin eşyalarının zarar görmesi büyük maddi hasarların ortaya çıkmasına neden olabilir. Bunun olmaması için özel kasalara sahip nakliye araçları ile sizlere hizmet sunuyoruz. Ayrıca taşıma kapsamında olan tüm eşyalar sigortalı olduğu için siz değerli müşterilerimize herhangi bir maddi zarar yansıtılmamaktadır. Tüm taşıma işlemleri içinde müşterilerimizden rakip firmalara göre çok daha uygun fiyatlar talep ediyor ve alternatif ödeme yöntemleri sunuyoruz.

Alanya Web Tasarım