Taşımacılık söz konusu olduğu zaman seçim yapabileceğiniz birçok farklı firma bulunuyor. Ancak bu firmalar arasında hepsi size yeteri kadar kaliteli hizmet sunmayabilir. Özellikle alanında uzman ve deneyimli bir firma arıyorsanız Alanya taşımacılık size bu konuda yardımcı olacaktır. Yılların verdiği deneyim sayesinde Alanya taşımacılık deneyimli personelleri ve kaliteli ekipmanları ile size yardımcı olacaktır.

                Alanya evden eve nakliyat taşımacılık hizmetini özel olarak taşıma amaçlı tasarlanmış olan ve çelik kasalara sahip araçlar ile yapmaktadır. Bu sayede taşıma sırasında eşyalarınız darbelere karşı korunur. Ayrıca her aracın ve taşınan eşyanın garantisi bulunmaktadır. Eğer eşyalar taşıma sırasında zarar görecek olursa sigorta şirketleri tarafından masraflarınız karşılanmaktadır. Ancak şuana kadar sunduğumuz taşımacılık hizmetinde bu gibi sorunlar ile karşı karşıya kalmadık.

                Günümüzde taşımacılık denildiği zaman akla birçok farklı taşıma yöntemi gelmektedir. Ancak profesyonel manada taşıma hizmeti sunan firmaların sayısı ise yok denecek kadar azdır. Alanya taşımacılık olarak yıllardır profesyonel anlamda sunduğumuz taşımacılık hizmeti sayesinde binlerce müşterimize hizmet sunmuş bulunmaktayız. Taşımacılık için bizimle iletişime geçtikten sonra personellerimiz taşımanın yapılacağı alana gelerek keşif yaparlar. Bu keşif sırasında eşyaları sarmak için ne tür ambalaj paketlerine ihtiyaç duyulduğu, hangi büyüklükte araçların tercih edileceği, asansör türünün ne olacağı gibi seçenekler belirlenir. Daha sonrasında montaj konusunda uzman olan personellerimiz eşyalarınızı sökerek dikkatli bir şekilde teker teker ambalajlarlar. Daha sonrasında bu eşyalar dikkatli bir şekilde asansör yardımı ile araçların bulunduğu noktaya taşınır ve araç içerisindeki personellerde eşyaların yerleşimini gerçekleştirirler.

                Alanya evden eve taşımacılık sadece eşyaların araçlara yüklenmesi ve yeni adresine teslim edilmesi ile sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda yeni adresinizde eşyalar belirttiğiniz odalara taşınır ve daha sonra ambalajlarından çıkartılarak monte edilirler. Tüm eşyaların montajı deneyimli personellerimiz tarafından tamamlandıktan sonra taşıma hizmeti de sona erer.

                Asansörle taşımacılık günümüzde artık yaygın olarak tercih edilmeye başlandığı için bu alanda hizmet sunan onlarca farklı firma bulunuyor. Ancak bu firmaların bir kısmı size istediğiniz kalitede hizmet sunamayabilir. Alanya taşımacılık olarak bizler ise gerek Alanya gerekse de diğer illerde size en iyisini sunmayı amaçlıyoruz. Bu amaç doğrultusunda hareket eden personellerimiz siz değerli müşterilerimizin istek ve görüşlerine önem vermektedirler. Ayrıca taşıma işlemleri için sizden rakip firmalara göre daha uygun fiyatlar talep edilir ve ödeme kolaylığı içinde alternatif ödeme yöntemleri bulunmaktadır.

Alanya Web Tasarım