Sigortalı Taşıma

Alanya Taşımacılık ile Güvenli Taşıma Hizmeti

                Evimizi ya da işyerimizi taşıyacağımız zaman tüm eşyaları kendi başımıza taşımak o kadarda kolay değildir. Bu nedenle hep nakliyat firmalarına ihtiyaç duyarız. Ancak aradığımız kalitede ve güvenilir nakliyat firmalarını bulmak ise o kadar kolay değil. İşte bu konuda size Alanya taşımacılık yardımcı olacaktır. Özellikle uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile firma sizin için güvenilir ve hızlı taşıma hizmeti sunmaktadır.

                Alanya taşımacılık ile evden eve taşımacılık yapacağınız zaman ilk olarak firma personelleri ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Daha sonrasında firma tarafından gerekli olan ekipmanlar ve malzemeler alınarak vermiş olduğunuz adrese gelinir. Taşımacılık işlemleri sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için eşyalar merdivenlerden değil de firma tarafından kullanılmakta olan özel asansörler yardımı ile taşınır. Bunun için evin ya da işyerinin sokağa bakan kısmındaki camı sökülür ve asansör camın önüne çıkartılarak eşyalar teker teker çalışanların kontrolünde araca yüklenmeye başlanır.

                Alanya evden eve nakliyat eşyalarınızı araca yüklemeden önce onları özel koruyucu malzemeler ile sarmaktadır. Bunun için kullanılan birçok farklı malzeme bulunuyor. Kırılacak olan eşyalar için özel kasalar, giysileriniz için özel dolaplar, mobilyaların çizilmesini ve darbe almasını engellemek için özel köpükler ve bezler kullanılır. Ayrıca her eşyanın düzenli bir şekilde arabaya yerleştirilebilmesi içinde özel kartonlar ile eşyalar satılmaktadır. Eşyaların satılması tamamlandıktan sonra personeller eşyaları güvenli bir şekilde asansör ile en aracın yanına indirir ve daha sonra araca dikkatli bir şekilde yüklerler.

                Alanya evden eve taşımacılık oluşabilecek herhangi bir kazaya karşı eşyalarınızı sigortalamaktadır. Bu nedenle eğer istenmeyen bir durum yaşanırsa tüm masraflar sigorta şirketleri tarafından karşılanacaktır.

                Evden eve taşımacılık kimi zaman şehir içi olabilirken kimi zamanda şehir dışı olabiliyor. Bu gibi durumlarda Alanya taşımacılık size en uygun araçlar ile hizmet sunacaktır. Özellikle uzun yolculuklarda daha geniş ve daha dayanıklı araçlar tercih ediliyor. Bunun yanı sıra eşyaların miktarına göre de yine farklı araç tercihleri bulunmaktadır.

                Taşımacılık sırasında eşyalarınızı isterseniz kendiniz sökebilir ve paketleyebilir isterseniz de tüm işlemleri firma personellerinin yapmasını isteyebilirsiniz. Alanında uzman personeller mobilyalarınıza zarar veremden onları doğru bir şekilde sökecek ve araca yükleyeceklerdir. Daha sonra belirttiğiniz adrese eşyalar taşınarak her birisi sizin belirtmiş olduğunuz odalara taşınacak ve tekrar monte edilerek kullanıma hazır hale getirilecektir. Eğer sizde güvenilir ve kaliteli taşıma firmaları arıyorsanız Alanya taşımacılık ile iletişime geçebilirsiniz.

Alanya Web Tasarım